ENDERMOLOGIE

Endermologie LPG jest skuteczną metodą redukującą cellulit, potwierdzoną atestem FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności. Aparat do masażu antycellulitowego, modelujący sylwetkę i ujędrniający metodą Endermologie. Metoda polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez zastosowanie precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym wykorzystaniem podciśnienia.

Działanie: stymulacja unaczynienia, dekompresja struktury tkanki łącznej, zmniejszenie retencji wody, zwiększenie lipolizy na różnych poziomach tkanki łącznej, eliminacja toksyn, pobudzenie syntezy kolagenu.

Zabieg: podciśnienie w samobieżnej głowicy zabiegowej zasysa fałdę skóry, która jest zwijana przez pierwszą rolkę, a rozwijana przez drugą. Fałda jest rozmasowywana przy zastosowaniu specjalnej techniki, przy doborze odpowiedniego programu zgodnie z określonym celem terapeutycznym.

Zastowsowanie: cellulit – redukcja, tkanka tłuszczowa – redukcja, estetyczne, terapeutyczne, profilaktyczno- zdrowotne, odnowa biologiczna dla sportowców.

Czas zabiegu: 45 minut = 150zł.

ilość zabiegów: 14-20

Częstotliwość: 2 razy w tygodniu

Za pomocą aparatu Endermologia Cellu M6 KEYMODULE i możemy:

  • zredukować cellulit
  • zredukować tkankę tłuszczową
  • modelować sylwetkę
  • ujędrnić brzuch
  • pobudzić układ krążenia
  • pobudzić układ limfatyczny

Uwaga: aparat Endermologia Cellu M6 KEYMODULE i wyposażony został w specjalną głowicę do zabiegów po liposuction. Kiedy ciało jest bardzo obolałe nasza głowica po prostu je pieści. Seria 20 zabiegów rekomendowana jest przez lekarzy chirurgów w celu zapobieżenia zrostom, nierównościom i obrzękom, które powstają po zabiegu liposuction, jeśli nie są odpowiednio umiejętnie rozmasowane i udrożnione.