cennik Masaże

Masaż ma duże znaczenie w wielu schorzeniach, działa na cały organizm, powodując odprężenie i zmniejszenie napięcia psychicznego tak często występującego we współczesnym świecie. Umiejętnie zastosowany może w skuteczny sposób uzupełnić leczenie farmakologiczne jak i chirurgiczne.

W naszym Centrum Odnowy Biologicznej wszystkie masaże wykonywane są przez dyplomowanych masażystów.

Masaż manualny w połączeniu z bańką chińską. Rozładowuje napięcia mięśniowe, powoduje lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek: przyspiesza krążenie limfy, działa jak peeling, przywraca równowagę, zapewnia relaks i odprężenie, usuwa oznaki stresu i depresji.Jest dopasowany do indywidualnych problemów, czy potrzeb pacjenta.

Gabinet: srebrny/strefa basen

Masaż ten działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Masaż klasyczny jest wykonywany bezpośrednio przy użyciu środka ułatwiającego masaż np. oliwki. Najczęściej stosuje się tradycyjne techniki masowania, czyli rozcieranie, głaskanie, wyciskanie, przesuwanie, oklepywanie. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy , miejsca pełne napięcia i bólu w kręgosłupie, plecach i karku zostają rozprężone. Jego regularne stosowanie polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego. Masaż ten poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.

Gabinet: srebrny/strefa basen

Masaż leczniczy opiera się na technikach masażu klasycznego. Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni (zalecany szczególnie sportowcom dla rozluźnienia mięśni przed zawodami, a po zawodach – dla złagodzenia bólu po wysiłku fizycznym), migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, dla ogólnego odprężenia, dla przezwyciężenia stresu. Masaż leczniczy może usuwać skurcze nóg. Masowanie pleców i ramion pomaga kobietom w bólach porodowych. Zwykle masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia psychicznego, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.

Gabinet: kremowy/strefa fitness

Jest masażem wykonywanym u klientów, którzy życzą sobie zabiegu odprężającego, orzeźwiającego, usprawniającego organizm po długotrwałym wysiłku zarówno fizycznym jak i psychicznym związanym ze stresem dnia codziennego.

Gabinet: srebrny/strefa basen

Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką chińską doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi.” – mówi Anna Andrzejewska z Instytutu Urody New Look.

Gabinet: szary /strefa fitness/

Endermologie LPG jest skuteczną metodą redukującą cellulit, potwierdzoną atestem FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności. Aparat do masażu antycellulitowego, modelujący sylwetkę i ujędrniający metodą Endermologie® Metoda polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez zastosowanie precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym wykorzystaniem podciśnienia.

Działanie: stymulacja unaczynienia, dekompresja struktury tkanki łącznej, zmniejszenie retencji wody, zwiększenie lipolizy na różnych poziomach tkanki łącznej, eliminacja toksyn, pobudzenie syntezy kolagenu./p>

Zabieg: podciśnienie w samobieżnej głowicy zabiegowej zasysa fałdę skóry, która jest zwijana przez pierwszą rolkę, a rozwijana przez drugą. Fałda jest rozmasowywana przy zastosowaniu specjalnej techniki, przy doborze odpowiedniego programu zgodnie z określonym celem terapeutycznym.

Zastosowanie: cellulit – redukcja, tkanka tłuszczowa – redukcja, estetyczne, terapeutyczne, profilaktyczno- zdrowotne, odnowa biologiczna dla sportowców.

Częstotliwość: 2 razy w tygodniu

Za pomocą aparatu Endermologia Cellu M6® KEYMODULE i możemy:

  • zredukować cellulit
  • zredukować tkankę tłuszczową
  • modelować sylwetkę
  • ujędrnić brzuch
  • pobudzić układ krążenia
  • pobudzić układ limfatyczny

Uwaga: aparat Endermologia Cellu M6® KEYMODULE i wyposażony został w specjalną głowicę do zabiegów po liposuction. Kiedy ciało jest bardzo obolałe nasza głowica po prostu je pieści. Seria 20 zabiegów rekomendowana jest przez lekarzy chirurgów w celu zapobieżenia zrostom, nierównościom i obrzękom, które powstają po zabiegu liposuction, jeśli nie są odpowiednio umiejętnie rozmasowane i udrożnione.