cennik Masaże

Masaż ma duże znaczenie w wielu schorzeniach, działa na cały organizm, powodując odprężenie i zmniejszenie napięcia psychicznego tak często występującego we współczesnym świecie. Umiejętnie zastosowany może w skuteczny sposób uzupełnić leczenie farmakologiczne jak i chirurgiczne.

W naszym Centrum Odnowy Biologicznej wszystkie masaże wykonywane są przez dyplomowanych masażystów.

Masaż manualny w połączeniu z bańką chińską. Rozładowuje napięcia mięśniowe, powoduje lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek: przyspiesza krążenie limfy, działa jak peeling, przywraca równowagę, zapewnia relaks i odprężenie, usuwa oznaki stresu i depresji.Jest dopasowany do indywidualnych problemów, czy potrzeb pacjenta.

Gabinet: srebrny/strefa basen

Osteopata przeprowadza szczegółowy wywiad uwzględniający powód zgłoszenia się pacjenta,.
Notuje jego dawną i obecną historię.
Podczas tej części wizyty analizuje badania innych specjalistów (przyniesione, bądź przesłane
elektronicznie przez pacjenta).
Następnie w celu zbadania układów ciała posługuje się procedurami badania klinicznego, które są znane i
szeroko stosowane przez innych profesjonalistów z dziedziny zdrowia.
Ponadto osteopata wykorzystuje specyficzne techniki oceny, takie jak obserwacja, nasłuch czy palpacja,
aby ocenić jakość mechanizmów tkanek ciała.
Doprowadza to do postawienia podejrzenia zaburzeń zwanych powszechnie diagnozą.
Zaraz potem terapeuta określa możliwości pracy z rozpoznanym problemem pacjenta.
Kolejnym krokiem jest terapia.
Bardzo często jednak cała procedura diagnostyczno-terapeutyczna zachodzi jednocześnie.
Wspólnym punktem jest to, że ukierunkowane są na pierwotną przyczynę zaburzeń.
Osoba wykonująca protokół diagnostyczno-terapeutyczny kieruje się zgodnością między historią pacjenta,
rozumowaniem klinicznym i wynikami różnych testów.

Gabinet: srebrny/strefa basen

Masaż leczniczy opiera się na technikach masażu klasycznego. Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni (zalecany szczególnie sportowcom dla rozluźnienia mięśni przed zawodami, a po zawodach – dla złagodzenia bólu po wysiłku fizycznym), migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, dla ogólnego odprężenia, dla przezwyciężenia stresu. Masaż leczniczy może usuwać skurcze nóg. Masowanie pleców i ramion pomaga kobietom w bólach porodowych. Zwykle masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia psychicznego, a to przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, co przyspiesza proces leczenia.

Gabinet: kremowy/strefa fitness

Jest masażem wykonywanym u klientów, którzy życzą sobie zabiegu odprężającego, orzeźwiającego, usprawniającego organizm po długotrwałym wysiłku zarówno fizycznym jak i psychicznym związanym ze stresem dnia codziennego.

Gabinet: srebrny/strefa basen

Wykorzystanie bańki chińskiej do walki z cellulitem jest przebojem wśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką chińską doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi.” – mówi Anna Andrzejewska z Instytutu Urody New Look.

Gabinet: szary /strefa fitness/

Endermologie LPG jest skuteczną metodą redukującą cellulit, potwierdzoną atestem FDA Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności. Aparat do masażu antycellulitowego, modelujący sylwetkę i ujędrniający metodą Endermologie® Metoda polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną poprzez zastosowanie precyzyjnego masażu mechanicznego z równoczesnym wykorzystaniem podciśnienia.

Działanie: stymulacja unaczynienia, dekompresja struktury tkanki łącznej, zmniejszenie retencji wody, zwiększenie lipolizy na różnych poziomach tkanki łącznej, eliminacja toksyn, pobudzenie syntezy kolagenu./p>

Zabieg: podciśnienie w samobieżnej głowicy zabiegowej zasysa fałdę skóry, która jest zwijana przez pierwszą rolkę, a rozwijana przez drugą. Fałda jest rozmasowywana przy zastosowaniu specjalnej techniki, przy doborze odpowiedniego programu zgodnie z określonym celem terapeutycznym.

Zastosowanie: cellulit – redukcja, tkanka tłuszczowa – redukcja, estetyczne, terapeutyczne, profilaktyczno- zdrowotne, odnowa biologiczna dla sportowców.

Częstotliwość: 2 razy w tygodniu

Za pomocą aparatu Endermologia Cellu M6® KEYMODULE i możemy:

  • zredukować cellulit
  • zredukować tkankę tłuszczową
  • modelować sylwetkę
  • ujędrnić brzuch
  • pobudzić układ krążenia
  • pobudzić układ limfatyczny

Uwaga: aparat Endermologia Cellu M6® KEYMODULE i wyposażony został w specjalną głowicę do zabiegów po liposuction. Kiedy ciało jest bardzo obolałe nasza głowica po prostu je pieści. Seria 20 zabiegów rekomendowana jest przez lekarzy chirurgów w celu zapobieżenia zrostom, nierównościom i obrzękom, które powstają po zabiegu liposuction, jeśli nie są odpowiednio umiejętnie rozmasowane i udrożnione.